Interiérová svítidla

Bodová světla

Dark wood furniture in bedroom with ceiling fanBodové osvětlení získává stále větší oblibu nejen v domácnostech, ale také třeba v kancelářích. Jedná se o typ nástěnného světla, které je možné umístit bez problémů kamkoliv na stěně. Toto světle je určeno zejména k osvětlení určitého místa nebo předmětu. Například, chcete-li osvítit obraz, vždy se rozhodnete pro osvětlení pomocí bodového světla. Díky tomuto osvětlení získáte nezaměnitelný styl vašeho domova.

Bodová světla se vyrábí z různých materiálů. Jako jsou chrom, sklo, hliník, mosaz či nikl. Vyrábí se v zlaté či stříbrné barvě. Pokud se před nákupem chcete zorientovat v typech bodových světel, můžete se podívat na internetové stránky. Zde můžete naleznout určitou inspiraci.

the closeup of Modern city meeting roomBodová světla můžeme rozlišovat na:

  • pevné
  • výklopné
  • ozdobné
  • nábytkové
  • žárovkové
  • metalhalogenidové

Nejčastěji se s bodovým osvětlením setkáváme v kuchyních či u zrcadel v koupelnách. Jejich instalace není vůbec náročná. Díky svému vzhledu snadno zapadají do stylu každé místnosti a nenarušují jeho zařízení.

V některých případech, jako je tomu u bodového výklopného osvětlení, je možné světlo přímo nastavit na osvícení požadované věci. V případě jeho posunutí je možné světlo přenastavit.

O webu

Zvažujete-li nákup nového osvětlení a nevíte si rady, podívejte se na naše webové stránky věnované osvětlení. Dozvíte se zde o tom, jaké typy osvětlení existují, jaký je rozdíl mezi centrálním a doplňkovým světlem, které osvětlení je nejlepší použít k osvětlení zahrady, kuchyně či koupelny. Na našich stránkách nezapomínáme ani na ty nejmenší. Doufáme, že vám naše informace pomohou při výběru toho pravého osvětlení.