Interiérová svítidla

Nástěnná světla

Nástěnná světla patří do skupiny doplňkových světel k centrálnímu osvětlení. Tento typ světel najde své uplatnění v jakékoliv místnosti. Tím, že se umísťují na stěnu, šetří také místo.

Lamp 7Tato světla nám pomáhají vyřešit osvětlení konkrétního místa. Díky své praktičnosti, vzhledu a technice patří mezi oblíbené typy osvětlení. Je možné je umístit do kterékoliv místnosti. Nečekaně úchvatný efekt také přináší umístění několika nástěnných světel hned vedle sebe. Jako zdroj světla je vhodné použít LED světla, aby bylo svícení celoroční a levné.

Nástěnná světla mohou být také lampičky či bodovky. Tato světla mohou propouštět světlo přímo či nepřímo, prostřednictvím odrazu do stropu či odrazové plochy, a tím efektivně nasvěcují plochu. Rustikální provedení a materiál nástěnných světel vypadá na stěnách velmi dobře a díky svému provedení vám navodí historickou atmosféru a budete se tak cítit příjemně. Některá tato svítidla se vyrábí tak, aby přesně splývala se stěnou. Tato svítidla jsou označována jako sádrová světla.

Na českém i zahraničním trhu jsou nástěnná svítidla k dostání v různých variacích. V různorodých tvarech, velikostech, designu a v široké škále barevného provedení.

O webu

Zvažujete-li nákup nového osvětlení a nevíte si rady, podívejte se na naše webové stránky věnované osvětlení. Dozvíte se zde o tom, jaké typy osvětlení existují, jaký je rozdíl mezi centrálním a doplňkovým světlem, které osvětlení je nejlepší použít k osvětlení zahrady, kuchyně či koupelny. Na našich stránkách nezapomínáme ani na ty nejmenší. Doufáme, že vám naše informace pomohou při výběru toho pravého osvětlení.