Interiérová svítidla

Stropní světla

Chandelier on ceilingStropní svítidla poznáme velmi snadno. Umísťují se totiž na strop v místnosti. Stropní svítidla jsou také často považována za osvětlení univerzální. Ať už se jedná o rodinný dům či byt, stropní světla jsou základem každé domácnosti. Je možné je využít nejen v obývacím pokoji, ale v každé místnosti v domě.

Stropní světla, často označována jako stropnice či nástěnky jsou nejuniverzálnějším osvětlením vůbec. Abychom zvýšili osvětlení v místnosti, je dobré tato stropní světla doplňovat o bodová či jiná pomocná světla.

Ceiling LightsJedná se o úsporný typ osvětlení, který využívá k osvětlování zejména úsporné žárovky. Moderní jsou také úsporné stropní LED svítidla. Díky nim je výhodné usazovat tyto světla také do místností, kde se bude často a dlouho svítit. Jako je třeba kuchyně či ložnice.

Stropní svítidla jsou na trhu k dostání v různých barvách, velikostech a designu. Při výběru stropního světla nezapomínejte na to, aby se vám hodil do vašeho stylu místnosti. V případě, že máte spíše klasický obývající pokoj, do kterého sháníte světlo, vybírejte spíše z klasických typů osvětlení. Naopak, jste-li více moderní, nebojte se riskovat a sáhněte po více modernějším provedení stropních osvětlení. Mezi nejznámější typy stropního osvětlení patří lustry.

O webu

Zvažujete-li nákup nového osvětlení a nevíte si rady, podívejte se na naše webové stránky věnované osvětlení. Dozvíte se zde o tom, jaké typy osvětlení existují, jaký je rozdíl mezi centrálním a doplňkovým světlem, které osvětlení je nejlepší použít k osvětlení zahrady, kuchyně či koupelny. Na našich stránkách nezapomínáme ani na ty nejmenší. Doufáme, že vám naše informace pomohou při výběru toho pravého osvětlení.