Lampy

Lampy

Lampy patří mezi hlavní zdroj osvětlení. V některých případech mohou být jediným zdrojem světla v místnosti. Nebo mohou být pouze doplňkovým světlem.

Table Lamp Isolated On White Background With Clipping PathLampy je možné rozlišovat na vnitřní a venkovní. Venkovní lampy nejsou určeny k umístění do interiéru. Jedná se o prostředek, který zajišťuje osvětlení venkovního prostoru, ulic. Naše stránka se však bude zabývat pouze lampami, které jsou určeny k osvětlení interiérů.

Interiérové lampy je možné rozlišit na stojací, nábytkové či stolní. Umísťují se nejčastěji do rohu místnosti, ke křeslu nebo třeba k televizi.

Modern black and white sitting room interior with painted whiteStojací lampy jsou součástí snad každé domácnosti. Jejich multifunkčnost a variabilita je jedinečná. Žádný jiný typ lamp je nemůže nahradit. Právě proto se staly stojací lampy tolik oblíbené. Dalším typem osvětlení, které nalezneme v každé domácnosti či kanceláři jsou stolní lampičky. Stolní lampy je možné rozlišovat na kancelářské a interiérové. Za spíše dekorativní můžeme brát solní a lávové lampy.

Lampy jsou vyráběny v různých velikostech. Zatímco se stojací lampy vyrábí jako vysoké, stolní či nábytkové se vyrábí v malých velikostech. K dostání jsou lampy v různých designových provedeních v široké škále barev. Pořídíte je jak v klasických provedeních, tak i jako modernější typy.

O webu

Zvažujete-li nákup nového osvětlení a nevíte si rady, podívejte se na naše webové stránky věnované osvětlení. Dozvíte se zde o tom, jaké typy osvětlení existují, jaký je rozdíl mezi centrálním a doplňkovým světlem, které osvětlení je nejlepší použít k osvětlení zahrady, kuchyně či koupelny. Na našich stránkách nezapomínáme ani na ty nejmenší. Doufáme, že vám naše informace pomohou při výběru toho pravého osvětlení.