Lampy

Solné lampy

Himalayan Salt As LampSolné lampy jsou dekorativní lampy, ale především mají léčivé účinky. Příznivě působí zejména na dýchací soustavu. Kromě toho zlepšují oběhový systém a zlepšují také imunitu organismu. Používají se také při terapii s barvami v tzv. chromoterapii. Dále pomáhá také lidem, kteří trpí nespavostí. Solné lampy příznivě působí na vaši fyzickou i psychickou stránku.

Elektronika jako počítače, televize, rádia, vysavače, mikrovlnné trouby nebo třeba elektrické přímotopy vyzařují velké množství škodlivých pozitivních iontů.

Salt Lamp With Salt StonesSolné lampy jsou vyráběny v různých barvách. Nejčastěji však červené nebo růžové. Prodávají se také v nejrůznějších formách. Ve tvarech koule, kuželu, kvádru, pyramidy, špičky, věže nebo poháru. Mohou mít také dřevěné či kovové stojany. Tyto lampy je možné umístit kdekoliv. V obývacím pokoji, ložnici, pracovně vedle televizí, počítačů nebo rádií.

Tento lampy mají svůj původ v Himalájích. Nachází se zde solná ložiska, která jsou stará stovky milionů let. Každá solná lampa je svým způsobem jedinečná, unikátní.

Chcete-li si pořídit tuto impozantní lampu a nevíte, jak velkou potřebujete pro váš pokoj, určitě vám pomůže následující tabulka:

Plocha pokoje Hmotnost lampy
do 5 m2 0,5 – 1 kg
do 10 m2 2 – 3 kg
do 15 m2 4 – 6 kg
do 20 m2 7 – 10 kg
do 30 m2 18 – 25 kg

O webu

Zvažujete-li nákup nového osvětlení a nevíte si rady, podívejte se na naše webové stránky věnované osvětlení. Dozvíte se zde o tom, jaké typy osvětlení existují, jaký je rozdíl mezi centrálním a doplňkovým světlem, které osvětlení je nejlepší použít k osvětlení zahrady, kuchyně či koupelny. Na našich stránkách nezapomínáme ani na ty nejmenší. Doufáme, že vám naše informace pomohou při výběru toho pravého osvětlení.