Lampy

Stínidla

Interior of modern house, detail living room, table lampStínidla jsou jednou z nejdůležitějších součástí osvětlení. Stínidla totiž slouží k ochraně vašeho zraku před přímým pohledem do zdroje světla. Kromě této důležité funkce plní také funkci dekorativní. Stínidla jsou vyráběny v různých velikostech, designu a barvách.

Lampshade Isolated Illuminated With Clip PathStínidla jsou vyráběna z různých materiálů. Velmi zajímavá jsou například stínidla ze skla. Oblíbené a často pořizované jsou především stínidla látková či keramická. Stínidla jsou vyráběna z nehořlavého materiálu. Nemůžeme přece riskovat, že když bude žárovka horká, zapálí nejen stínidlo, ale třeba celý dům.

Díky stínidlům dostanou vaše lampy zcela nový vzhled. A nejen lampy, ale také celý pokoj. Stínidla je možné zakoupit také dodatečně.

O webu

Zvažujete-li nákup nového osvětlení a nevíte si rady, podívejte se na naše webové stránky věnované osvětlení. Dozvíte se zde o tom, jaké typy osvětlení existují, jaký je rozdíl mezi centrálním a doplňkovým světlem, které osvětlení je nejlepší použít k osvětlení zahrady, kuchyně či koupelny. Na našich stránkách nezapomínáme ani na ty nejmenší. Doufáme, že vám naše informace pomohou při výběru toho pravého osvětlení.