Nástěnná svítidla

Nástěnná svítidla

Porch LightNástěnná venkovní svítidla jsou určena pro světelní vaší zahrady. Stejně, jako u ostatních druhů venkovních svítidel, tak i nástěnná musí splňovat některá kritéria. Například odolnost proti špatným klimatickým podmínkám, jako je déšť nebo sníh.

Tento typ svítidel se nejčastěji používá k osvětlení fasád, dveří nebo cestiček podél domu. A kam je nástěnná světla nejvhodněji umístit? Nejlepší místa k umístění těchto světel jsou zimní zahrady, garáže, ploty či domy.

vintage wall lampNástěnné světlo si nemůžeme zakoupit jen tak. Je důležité, aby styl, tvar a barva zapadla do stylu vaší zahrady či domu. Nástěnná světla se vyrábí v klasické podobě. Pro ty modernější z vás, jsou určeny moderní, stylové a jedinečné kousky nástěnných svítidel.

Nejčastěji vyráběné jsou nástěnná svítidla v klasických barvách. Černé a bílé. Mezi tyto barvy patří také zlatá či stříbrná.

Tato světla jsou opatřena úspornými žárovky. Ale je možné se setkat také s žárovkami klasickými. Ovšem už jen velmi zřídka.

O webu

Zvažujete-li nákup nového osvětlení a nevíte si rady, podívejte se na naše webové stránky věnované osvětlení. Dozvíte se zde o tom, jaké typy osvětlení existují, jaký je rozdíl mezi centrálním a doplňkovým světlem, které osvětlení je nejlepší použít k osvětlení zahrady, kuchyně či koupelny. Na našich stránkách nezapomínáme ani na ty nejmenší. Doufáme, že vám naše informace pomohou při výběru toho pravého osvětlení.