Svítidla s čidlem

Svítidla s čidlem

Security Led Light With Motion Dectector Or Sensor On The WallSvítidla s čidlem se stávají čím dál oblíbenější a na trhu vyhledávanější. Svítidla s čidlem je vhodné použít pro osvětlení schodiště, nebytových prostorů, domů či jiných objektů. Díky svítidlu s čidlem pohybu, neboli senzorovému osvětlení, se světlo rozsvítí okamžitě, kdy zaznamená pohyb a po určitém čase se opět samo vypne. Jejich výhodou je, že šetří vás čas. Nemusíte se neustále vracet a vypínat světlo. Nemůže se vám také stát, že světlo necháte omylem svítit. Další jeho předností je velmi nízká spotřeba elektrické energie.

Délka snímaného prostoru je u každého typu svítidla odlišné. Některé jsou vyráběny pro větší a rozlehlejší plochy, jiné zase jen k osvětlení pár metrů. Tyto čidla často bývají nastavena do určité výšky. K problémům tedy může dojít u malých dětí či zvířat. Vše záleží pouze na správném nastavení.

Halogen headlight with movement sensorTento typ svítidel jistě nejvíce uvítáte u vchodových dveřích či u vrat garáže. Tento typ osvětlení vám umožňuje vracet se domů po setmění bez větších obav. K moderním zařízením patří také LED reflektory obsahující čidlo pohybu. A proč jsou vlastně tak velmi žádané? Hlavním důvodem je vyjímečně nízká spotřeba el. energie. Tato osvětlení s pohybovým senzorem je možné zakoupit v mnoha provedeních. V různých tvarech, designu a barvách.

Dalším možným typem osvětlení, které je opatřeno čidlem, je solární osvětlení. Toto světlo je vhodné k osvětlení teras, altánů, skleníků, atp. Tento typ osvětlení nevyžaduje žádnou náročnou montáž, zapojení je bezdrátové, nemá žádnou provozní spotřebu a obsahuje vodotěsný kryt.

V případě, že tato svítidla s čidlem ještě nemáte, neváhejte a běžte si je okamžitě pořídit. Protože i vy si zasloužíte ten největší komfort.

O webu

Zvažujete-li nákup nového osvětlení a nevíte si rady, podívejte se na naše webové stránky věnované osvětlení. Dozvíte se zde o tom, jaké typy osvětlení existují, jaký je rozdíl mezi centrálním a doplňkovým světlem, které osvětlení je nejlepší použít k osvětlení zahrady, kuchyně či koupelny. Na našich stránkách nezapomínáme ani na ty nejmenší. Doufáme, že vám naše informace pomohou při výběru toho pravého osvětlení.