Venkovní osvětlení

Bodové venkovní osvětlení

Dalším osvětlovacím systémem jsou bodové venkovní světla. V současnosti patří mezi top nejoblíbenějších osvětlení zahrad. Mezi jejich největší přednosti patří velikost, technické provedení, nastavitelnost a design.

A Ground Spotlight In The ParkBodová svítidla jsou velmi malý typ osvětlení. Díky tomu nezabírají moc místa a zapadají velmi snadno do jakéhokoliv stavby. Z hlediska technického provedení je možné rozlišovat bodová světla přisazená a zapuštěná. Přisazená světla jsou velmi přizpůsobivé a velmi všestranné. Zapuštěná světla je vhodné použít k osvětlení do sníženého prostoru. Tato světla se zapouštějí do sádrokartonu a jsou více používaná. Vyrábí se v různém designu. Díky funkci nastavení, je možné bodové světla jakkoliv nastavovat, aby osvětlení vyhovovalo vašim požadavkům. Světlo nasměrujete přesně tam, kde zrovna potřebujete. Bodová světla si pořídíte v různém designu, barvě, tvaru a velikosti. Tento typ svítidel se vyrábí v různých provedeních jako jsou lištové systémy, lankové systémy či kolejnicové systémy.

Aby vámi požadovaný prostor byl dokonale osvícen, namontujte hned několik bodových světel. Je také možné zapojit kabel s řadou připnutých bodových světel. To dodá vašemu prostoru moderní a jedinečný vzhled. Je možné využít LED či halogenové osvětlení.

Bodová světla je možné namířit kamkoliv. Například na květy, na jezírka či fontány, záhony květin, na zajímavé keře… No, prostě všude. Proto určitě neváhejte a na svoji zahradu si pořiďte bodová světla.

O webu

Zvažujete-li nákup nového osvětlení a nevíte si rady, podívejte se na naše webové stránky věnované osvětlení. Dozvíte se zde o tom, jaké typy osvětlení existují, jaký je rozdíl mezi centrálním a doplňkovým světlem, které osvětlení je nejlepší použít k osvětlení zahrady, kuchyně či koupelny. Na našich stránkách nezapomínáme ani na ty nejmenší. Doufáme, že vám naše informace pomohou při výběru toho pravého osvětlení.