Venkovní osvětlení

Solární osvětlení

Solar Garden LightDalším oblíbeným typem osvětlení se staly solární svítidla. Tato svítidla nejenže dokonale osvítí vaši zahradu, ale také šetří elektrickou energii, takže díky nim vám zbude více peněžních prostředků.

Zahradní solární osvětlení umožňuje vracet se v bezpečí domů. Solární svítidla je totiž možné umístit kdekoliv. Ať se již jedná o trávníky, chodníky či příjezdové cesty. Aby vaše zahrada vypadal i za tmy kouzelně, využijte k osvětlení solární lampy.

Solární svítidla jsou nejen šetrná k vaší peněžence, ale zejména k životnímu prostředí. A jak vlastně pracují? Jejich princip je velice snadný. Během dne se shromažďuje světlo pomocí solárního panelu. Toto světlo se pak přeměňuje v elektrickou energii, která pak osvětluje požadovanou plochu. Proto je potřeba tato solární svítidla umístit tam, kde většinu dne svítí slunce.

Solar LightNové modely solárních svítidel umožňují jejich dobíjení během zataženého počasí. K jejich dobíjení se používá elektrický proud, na který jsou napojeni. Řada těchto svítidel je také opatřena pohybovým čidlem na určité vzdálenosti.

K hlavním výhodám solárního osvětlení je také to, že neobsahuje žádný elektrický kabel a jeho dlouhá životnost.

O webu

Zvažujete-li nákup nového osvětlení a nevíte si rady, podívejte se na naše webové stránky věnované osvětlení. Dozvíte se zde o tom, jaké typy osvětlení existují, jaký je rozdíl mezi centrálním a doplňkovým světlem, které osvětlení je nejlepší použít k osvětlení zahrady, kuchyně či koupelny. Na našich stránkách nezapomínáme ani na ty nejmenší. Doufáme, že vám naše informace pomohou při výběru toho pravého osvětlení.