Venkovní osvětlení

Závěsná venkovní svítidla

Závěsná venkovní světla jsou velmi vhodným doplňkem do vaší zahrady. Vhodný je zejména do altánů či pergol. Přinese vám příjemnou atmosféru. Venkovní závěsné osvětlení dnes nahrazují historické lucerny či plynové lampy.

Outdoor party night illuminationBývají zavěšeny na plastových či kovových řetězech. Tyto svítidla se vyrábí v historickém či v moderním provedení. Záleží na vás a na vámi vytvořeném zahradním prostředí, jaký typ osvětlení si zvolíte a jaký se bude hodit do rázu vaší zahrady.

Aby závěsná svítidla zajišťovala co největší světlo a jejich životnost byla co nejdelší, používají se svítidla s úspornou žárovkou. K tomu, aby mohlo být toto světlo užívané venku je potřeba, aby bylo chráněno před nepřízní počasí a povětrnostními podmínkami. Právě proto jsou umísťovány pod střechy pergol, altánů nebo verand.

Abychom měli venkovní prostor osvětlen co nejlépe, doporučuje se tato závěsná venkovní světla kombinovat se zahradními lampami či nástěnnými svítidly. Pozor si dejte ovšem na to, aby se vám nepomíchaly styly.

Závěsná svítidla jsou vyráběna z různých materiálů. Mezi nejčastější ovšem patří kov. Kromě použití na soukromém pozemku, je možné je spatřit také v podloubí, na ulicích, apod.

O webu

Zvažujete-li nákup nového osvětlení a nevíte si rady, podívejte se na naše webové stránky věnované osvětlení. Dozvíte se zde o tom, jaké typy osvětlení existují, jaký je rozdíl mezi centrálním a doplňkovým světlem, které osvětlení je nejlepší použít k osvětlení zahrady, kuchyně či koupelny. Na našich stránkách nezapomínáme ani na ty nejmenší. Doufáme, že vám naše informace pomohou při výběru toho pravého osvětlení.